Bludný kruh snů a skutečnosti.

Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. (Oscar Wilde)

JEDNORÁZOVKY - slash

Já nejsem malý dítě!!! SS/HP - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "5390":
Karin
Chudák Harry.smiley
Severina
Blanch: no já jsem se asi už při čtení zadrhla na těch opakovaných slovech a pak jsem si tak nějak kromě děje ničeho nevšímala, takže mi to tak nějak nepřišlosmiley Ale možná je to tím, že už jsem při tom přemýšlela jestli to mám napsat. Jinak hrubky většinou vidím a myslím, že ani nedělám (snad, doufám)... jen doufám, že teď je zase nebudu vyhledávat, když jsem si pře další kapitolou přečetla komentáře smiley Budu spoléhat na to, že takhle ráno se ty chyby přede mnou radši schovajísmiley
____________________________
Klid, nejhorší smrt je z vyděšení. http://www.severinka.mysteria.cz
Blanch
no..kdybych měla víc času, klidně bych se do toho pustila, ale spíš bych ti doporučila se obrátit na sosaci.net do fora nebo na beta-readers.wz.cz nebo si někoho najít na fanfiction.potterharry.net. Nebo si rovnou tady napsat žádost, třeba se někdo ozve.

Jako... já to beru takhle, pokud jsou třeba moje povídky vždycky jen na mých stránkách, na chyby docela kašlu, ale jakmile je chci dát na nějaké slashové archívy, tak už se je snažím opravit nebo je někomu k opravě pošlu.
____________________________
Když láska zaveli, rozum je v prdeli!
frankie89
Blanch: smileyJá se neurážím objektivní kritika spíš pomáhá no ne? Takže děkuji a pokud víš o někom ,kdo by byl ochoten po mě opravovat takové prasárny (teď myslím ty hrubky) jako píšu já, tak mi dej vědět. Děkuju smiley
Blanch
oh, tak už mě nemáš na svědomí, děkuji za přidání, jsi rychlá :)
____________________________
Když láska zaveli, rozum je v prdeli!
Blanch
Tak Severino, drahá má přítelkyně, pokud sis nevšimla žádných chyb, tak jsi mě teď dorazila :)))

Mě teda víc, než to, co vadí tobě(mně tohle nevadí, některým čtenářům takové věci opravdu nedojdou hned a mají zmatek v tom, o kom je vlastně řeč), vadí ty hrubky a že jich tam není málo na tak krátký text :) Já bych spíš doporučovala rovnou betu. Beru, když jsou v textu překlepy, sem tam chybky.. nějaké špatné čárky, drobnosti, co nedrásají oči, ale já tady párkrát klela, doufám, že se autorka neurazí, nemyslím to zle. Příběh se mi líbí, jak se ubírá, sice je to klišé, ale ta já mám ráda a myslím si, že i zpracování je hezké. Jen... ty hrubky. Shoda přísudku s podmětem nejvíc... záměnu tvrdého a měkkého i nesu hodně špatně i já, která většinou na chyby neupozorňuji a že si nehodím kamenem, protože taky dělám občas chybky, sic jsem líná si je opravit, ale nikdy tak hrubé. Dokonce jsem tam našla i chybu v nějakém odvozeném slovu z vyjmenovaných slov a jednu v nějakém cizím slově, mám teď dojem, už nevím, ale ta shoda tam byla docela často, našla jsem tam asi osm, ne-li víc hrubých chyb. Jasně, to není podstatné, čtenář se hlavně soustředí na děj, na to já ale upozorňuji jen pokud by o to měla autorka zájem, jinak ji samozřejmě nechci nijak hanit. Mně se ta povídka líbí a určitě si přečtu další díl. Mám tento pairing ráda a jako čtenáři je mi naprosto fuk, jestli tam chyby jsou nebo ne, jako "kritik" hážu trošku očkem, ale upozorňuji jen na ty větší chyby, které některým opravdu dost vadí.

Snad jsem se tě, Frankie, nějak nedotkla, to bych nerada, rozhodně tě nechci odradit od psaní, spíš naopak, jestli rychle nepřidáš další díl, máš mě na svědomí :)
____________________________
Když láska zaveli, rozum je v prdeli!
Severina
Však jo, je mi jasné, že se ti to nechce přepisovat, taky by se mi nechtělo. Psala jsem to vyloženě s tím, že tu "radu" třeba využiješ pro další psaní. A ne, že se pustíš okamžitě do opravovánísmiley když něco právě dopíšu tak mi úplně stačí, že to musím po sobě opravovat, dřív než to hodím na stránkysmiley přeju dobrou nocsmiley
____________________________
Klid, nejhorší smrt je z vyděšení. http://www.severinka.mysteria.cz
frankie89
Severina: děkuji ti na sto tisíckrát...No hm..teď už jsem skoro dopsala druhou kapitolu a už se mě to nechce přepisovat, ale časem se to pokusím určitě opravit a vylepšit. Hlavně se toho pokusím vyvarovat v dalších povídkách...

jinak opravdu děkuju smiley
Severina
Ahoj! Povídka se mi celkem líbí, rozhodně jsem zvědavá na pokračovánísmiley Ale pokud můžu jednu radu ke psaní (radili mi to taky, tak to hlavně neber jako rýpání), žádných chyb jsem si nevšimla, akorát tohohle: docela často opakuješ slova jako chlapec a Harry, je pravda, že někde to být musí, ale někde to můžeš úplně vypustit. A abych jen tak nekecala, tak například takhle:...Harry konečně dokončil jakž takž ucházející lektvar, přičemž poslední půlhodinu na něj Snape nepokrytě zíral, možná si myslel, že ho tím znervózní. Spíš to (v Harrym) v něm vyvolalo další vlnu fascinace...Tak mě to při čtení napadlo, hlavně díky tomu, že něco podobného mi psala nedávno moje beta, že popisuji věci, které čtenář ví a že je to rušivé nebo to zpomaluje děj.Takže to neber jako nějakou kritiku, ale spíš upozornění na chybu (když ti to nikdo nenapíše tak si toho třeba ani nevšimneš a nemůžeš se zlepšovat). Kdyby si měla beta read tak ti to nejspíš opraví nebo řekne, ale pokud zatím nemáš tak aby si se toho mohla zatím třeba vyvarovat v dalším psaní.Ale nemusíš mě poslouchat, klidně si to piš, jak chceš, já si to pokračování stejně přečtu.

smileyps: líbil se mi ten obrat, dřív, než řekneš famfrpálsmiley Snad jsem to napsala aspoň trošku srozumitelně.
____________________________
Klid, nejhorší smrt je z vyděšení. http://www.severinka.mysteria.cz
frankie89
Hm smilování...ještě dvacet minut, nějak jsem se zadrhla na milostný scéně..Heh...
ravenablue
Fakt? Tak to já budu netrpělivě čekat :))) To s tím snem je moc pěkný nápad :)
frankie89
Ravenablue: no počítám ,že tak v devět, maximálně v půl desátý by to mohlo být vložené.
ravenablue
Super nová povídka. A zrovna můj nejoblíbenější pár. Moc ti děkuji, povídka je nádherná a moc moc se mi líbí. Těším se na druhý díl, doufám, že bude brzy :)
Rose
Skvělé, konečně další povídka s mým oblíbeným párem. Mno teda, nechat ho krájet jedovatý věci, ty, ty, ty Sevíkusmiley
frankie89
Díky...smiley Slovo bájo jsem už hodně dlouho neslyšela.
Dědek kostival
smileyNo teda, to bylo bájo.
Lenča
Zajímavé, těším se na druhou část. Nejvíce mě zaujal Harryho sen o Snapeovi.

 
Je lepší radovat se z květu růže, než strkat její kořen pod mikroskop. (Oscar Wilde)