Bludný kruh snů a skutečnosti.

Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. (Oscar Wilde)

JEDNORÁZOVKY - slash

Těžká rána opilcova

HP/SS 18+

Žádný vztah pouze sex... To by se mi taky líbilo....Neopraveno.

Rozlepil víčka a zadíval se na strop pokoje, který - jak s úlevou zjistil - byl jeho. Palčivá bolest ve spáncích prozrazovala, že včera toho vypil více než by bylo zdrávo. Zaposlouchal se do ticha pokoje a jeho srdce vynechalo dva údery. Nebyl tu sám. Vedle něj evidentně oddychoval nějaký člověk, zašátral rukou pod polštář, kde by měla ležet jeho hůlka, ani se moc nepodivil, když jí tam nenašel. Natočil hlavu po směru, odkud ten zvuk vycházel a trochu se zamračil. Zpod peřiny čouhaly tmavé rozčepýřené vlasy. U Merlina, co to včera vyváděl? Snažil se rozpomenout, ale bolavá hlava odmítala vydat nějaké ostré údaje. Vzpomínal si, že včera začal pít už od božího rána. Byl pátek a poslední den školního roku. Měl to jako tradici, každý rok poslední školní den vypil jednu lahev ohnivé režné od skřítků, jako oslavu toho, že přežil další rok, i přes neustálou snahu studentů udělat mu výuku, co nejméně příjemnou, ale včera to dost přehnal. Vzpomínal si, že někdo zaklepal na jeho dveře u kabinetu. Velmi se podivil, protože kdo by šel klepat na dveře Severuse Snape v deset večer, už po večerce. Sám pro sebe se ušklíbl, už k těm dveřím šel trochu námořnickou chůzí. Ale kdo stál za těmi dveřmi??? Po této vzpomínce nastala v jeho hlavě absolutní tma. Uvažoval, zda vetřelce, který mu leží v posteli vzbudit. Měl neblahé tušení, že v jeho posteli došlo k něčemu jinému než jenom k pouhému spánku. Nadzvedl peřinu, aby se přesvědčil, že pyžamo si jaksi pozapomněl obléci.

„Sakra!“ polohlasně zaklel a jal se hledat nějaké spodní prádlo. Z druhé poloviny postele se ozvalo neidentifikovatelné zamrmlání a dotyčný se otočil na druhý bok, peřina mu sklouzla k bokům, kde zůstala ležet zakrývajíc hlavní partie. To, co profesor lektvarů spatřil, byla jeho noční můra.

„Potter?!“ Dvakrát se zhluboka nadechl a pokoušel se najít nějaké logické vysvětlení, proč skončil v posteli zrovna s Potterem. Zahleděl se na něj. Mladík ležel na boku s rukou pod hlavou a rozčepýřené vlasy mu padaly do čela, kde překrývaly tu posvátnou jizvu, jeho výraz byl uvolněný. Jeho tělo neslo určité známky vyspělosti. Tenký proužek tmavých chloupků táhnoucí se od pupíků dolů, kde mizel pod peřinou, vzbudil v lektvaristovi pocity, které by si v životě nepřipustil.

„Sakra.“ Zaklel znovu a snažil se ignorovat, že čím déle na toho chlapce zírá, tím větší cítí pnutí v podbřišku. Sehnul se ke skříni a otevřel spodní šuplík, kde nahmatal nějaké spodní prádlo. Aniž by se znovu podíval na postavu ležící na posteli, zaplul do koupelny a modlil se ke všem svatým, aby až vyjde ven, chlapec byl už pryč. Vlezl do sprchového koutu, zapnul vodu a nechal po sobě stékat pramínky teplé vody. Po chvíli zpozorněl, když zaslechl cvaknutí dveří. Přes hluk vody si nebyl jistý, zda se mu to nezdálo. Vyčerpaně si opřel hlavu o kachličky a urputně si snažil vzpomenout. U Merlina, co mě donutilo spát s Potterem? Vyděsil ho dotyk chladných rukou na zádech.

Prudce se otočil, div nepraštil hlavou postavu za sebou a údivem vyjekl.

„Pottere, co tu…“ Jeho věta se přeměnila na huhlání, když mu mladík přitiskl ruku na ústa a s úsměvem na něj mrkl.

„Mlčte.“ S tím mu ruku z úst sundal a ruce si pořádně namydlil mýdlem. Severus Snape tam konsternovaně stál celý nahý spolu se svým žákem. To se mu nezdálo moc správné.

„Pottere, tohle…“ Tentokrát mu ústa nezacpala ruka, ale hbitý jazyk chlapce. Dobře, nikdo netvrdil, že jsem z kamene. Pomyslel si profesor, když cítil, jak pomalu ale jistě pnutí v podbřišku přechází do slabin.  Navíc, ten jazyk je více než talentovaný. Po chvíli se přistihl, že spolupracuje a rychle se odtrhl.

„Řekl jsem, mlčte.“  Oznámil mu suše mladík a jeho ruce začaly pomalu putovat po hrudníku staršího muže.  Jedna ruka obkroužila bradavku, pak ji trochu bolestivě stiskla a Severus slastně přivřel oči. Druhá ruka se dala na průzkum břicha, jeden prst obkroužil pupík, kde si na prst natočil černé chloupky mířící do míst, které se probudilo k životu. Projel dlaní chloupky nad téměř vztyčeným pohlavím a muž nevěřícně položil hlavu stěnu sprchového koutu, otevřel oči a setkal se s pohledem svého studenta, který byl zastřený rouškou vzrůstajícího vzrušení. Nahnul se k němu a uchvátil jeho ústa do svých, kde je drtil v ne zrovna jemném polibku. Chytil chlapce za pas, odtrhl se od něj a hrubě ho chytl jednou rukou za zápěstí.

„Mlčte, Pottere.“ Vrátil mu jeho slova, když spatřil, že se mladík chystá něco říct. Pustil mu ruce a natlačil ho na dveře u sprchového koutu. Dlaní přejel po z famfrpálu vypracovaném zadečku. Škádlivé zajel jedním prstem mezi půlky a chlapec prudce vydechl, rozkročujíc nohy. Políbil ho na bradu a jazykem brázdil cestu od krku dolů, přes hrudník, kde se rozhodl potrápit chlapcovi bradavky. Sál a kousal je tak dlouho, dokud nebyly až neuvěřitelně citlivé. Naposledy je políbil a vydal se dál svojí trasou, jazykem zajel do pupíku, čímž si vysloužil táhlý sten z úst Nebelvíra. Dlaněmi mu začal hladit vnitřek stehen, pečlivě se vyhýbajíc trčícímu penisu jeho mladého milence. Sám pro sebe se ušklíbl, když slyšel zlobné vyrčení. Věděl, jak bolestivá musí jeho erekce být. Rozhodl se vyhovět mu. Vzal tepající chloubu do úst a začal jí velmi pomalu zpracovávat. Pro jistotu chytil jednou rukou mladíkův bok, aby zabránil mu přirážet. Chtěl ho vydráždit, co nejvíce to půjde a zatím se mu to dařilo.

„Sn-Snape!“ Zachrčel rozčileně Harry a přál si, aby už konečně zrychlil. Potřeboval to napětí ze sebe dostat. Snape jazykem objel vystupující žílu a nasál žalud zpět do tepla svých úst. Rukou začal škádlit chlapcova varlata. Zrychlil svojí práci a s potěšením sledoval, jak se tělo nad ním svíjí a vzdechy opouští ústa jeho studenta. To vědomí mu přišlo tak moc zvrácené a vzrušující, že sám měl co dělat, aby nepotřísnil dlaždičky pod sebou. Cítil, jak se chlapec celý napjal a do jeho úst začala proudit životodárná tekutina. Trochu trpká a slaná, ale byla to jeho odměna, za dobře odvedenou práci. Chlapec zaryl nehty do ramen svého profesora a měl co dělat, aby se nesesunul na zem. Cítil, jak ho někdo otáčí a tvrdě tiskne na zeď. Pocit rozdrážděných bradavek na studené zdi ho znovu vzrušil. Velké dlaně přejížděli po jeho zádech, stehnech, až se nakonec ustálili na jeho zadku.

Prstem mu zajel mezi půlky a přitom ho líbal na šíji. Chlapec roztáhl nohy, co nejvíce to šlo a umožnil, tak podstatně lepší přístup pro ty škádlivé ruce. Namydlil si ruce a pomalu do něj zasunoval jeden prst. Zjistil, že mladík je poměrně dobře roztáhlý. Znovu mu po tváři přejel úšklebek, když si uvědomil, kdo ho v noci asi tak hezky připravil.

„Profesore..“ kňučení, téměř přecházející v žádostivý pláč.

„Ano, Pottere?“ zašeptal mu do ucha a laškovně skousl ušní lalůček.

„Chci vás.“ Jasná žádost vzrušila muže ještě víc, jeho erekce se mu téměř opírala o břicho a on se rozhodl, že déle to již nevydrží. Otočil chlapce čelem k sobě, chytil ho za zadek a zvedl ho ze země. Potter mu obmotal nohy kolem pasu a pomalu se začal napichovat na profesorovu erekci. Severus Snape byl na pokraji přemáhání, nechtěl chlapci ublížit, a tak se přemáhal, aby prudce nepřirazil k chlapcově análu.

„Ssss. Tak velký.“ Zasyčel chlapec a konečně pohltil do svého nitra celou Severusovu délku. Vyhledal jeho ústa a jazykem něžně objel jejich konturu, čekal, až se pootevřou, aby mohl využít pozvání. Dlouho čekat nemusel. Profesor nadzvedl drobné tělo chlapce a znovu ho spustil dolů. Jeho naříkavý sten zanikl v hlubokém polibku. Voda dopadala na dvě zpocená těla a odnášela pot do odpadního potrubí. Jejich těla se sladila v rytmu přírazů a jejich ústa do sebe neustále narážela v přívalech nových a vášnivějších polibků. Oba dosáhli vrcholu, křičíc v neuvěřitelné slastně agonii.

Oba seděli na zemi sprchového koutu a těžce vydychovali. Z prsou profesora lektvarů stékalo bílé sperma a smívalo se pod náporem teď již studené vody.

„Pottere? Co jste u mě dělal v noci?“ Pohlédl na mírně zarudlého studenta.

„To samé, co teď profesore.“ Ušklíbl se mladík a vyšel ze sprchového koutu, následován svým profesorem. Oba se v tichosti oblékli.

„Pottere? Po prázdninách vás tu očekávám hned první den v osm večer. Máte školní trest.“  Za chlapcem cvakli dveře a chodbou se rozlehl tichý smích.

Poslední komentáře
23.04.2020 23:06:05: Tak to bylo parádní.smiley${1}
15.09.2009 16:31:33: Hmm.. smiley${1} ..tedy, opravdu to působí:) znepokojivé.. asi bych si měla dát studenou sprchu ;)
18.08.2009 22:53:49: Supr. Krátké a výstížné....tak to má být smiley${1}
01.07.2009 21:11:11: Teda. Super jednorázovka.
 
Je lepší radovat se z květu růže, než strkat její kořen pod mikroskop. (Oscar Wilde)